Poznejte SmartPokladny

Smart software
dodavatel nejlepších pokladen pro EET

Smart software s.r.o.

252 924 98

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni v oddílu C, vložce číslo 15606.

Sídlo společnosti

Karlovy Vary
Závodu míru 40, 36017 Karlovy Vary

+420 353 561 882
obchod@smartpokladna.cz

Prodejna

Ostrava
28. října 341/184, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

+420 222 264 250
ostrava@smartpokladna.cz

Kanceláře

Praha
Spálená 76/14, 11000 Praha 1-Nové Město

+420 222 264 264
obchod@smartpokladna.cz

Ptejte se. Velice rádi vám poradíme

Partneři SmartPokladen

Smart software s.r.o.

Sídlo Partner Kontakty Kontaktní osoba Mapa
Ostrava - Mariánské Hory Smart software s.r.o.
28. října 341/184
Ostrava - Mariánské Hory
Otevřeno: Po-Pá 8:00 - 18:00
ostrava@smartpokladna.cz
222264250 
Jan Šarman 
Karlovy Vary Smart software s.r.o.
Závodu míru 40
Karlovy Vary
obchod@smartpokladna.cz
353561882 
 

Servisní a obchodní partneři

Sídlo Partner Kontakty Kontaktní osoba Mapa
Bechyně W Partner s.r.o.
Libušina 191
Bechyně
eet@wpartner.cz
774 211 561 
Ladislav Sviták 
Bělotín Vevynet s.r.o.
Lučice 5
Bělotín
vykopal@vevynet.com
728 597 436 
Pavel Vykopal 
Blansko František Vaněk
Dolní Lhota 20
Blansko
meteor.bka@seznam.cz
604 515 469 
František Vaněk 
Břeclav MELS s.r.o.
Lednická 68
Břeclav
jankovic@mels.cz
605888787 
Josef Jankovič 
Břeclav Ondřej Malina
Písníky 1775/23
Břeclav
ondrej.malina.bv@gmail.com
777 794 204 
Ondřej Malina 
Březová CITY, spol. s r.o.
Náměstí míru
Březová
prior.koruna@gmail.com
774 726 688 
MINH NGUYEN TUAN 
Brno Akala s.r.o.
Plotní 75
Brno
pavel.vybiral@akala.cz
602 718 652 
Pavel Vybíral 
Brno Zwell s.r.o.
Šumavská 15a
Brno
jiri.zvolanek@zwell.cz
602 407 203 
Jiří Zvolánek 
Brno C SYSTEM CZ a.s.
Otakara Ševčíka 56
Brno
jiri.silhavy@csystem.cz
 
Jiří Šilhavý 
Brno David Jokl
Svratecká 3
Brno
davidjokl@gmail.com
603 412 651 
David Jokl 
Brno AMCOBEX Information Technologies s.r.o.
Tuřanka 115
Brno
eet@amcobex.cz
731 447 033 
Hana Tučková 
Brno STOFCOM s.r.o.
Žebětínská 70
Brno
khul@stofcom.cz
604272469 
Petr Khul 
Brno Martin Podloucký, FopaNET
Renneská třída 3
Brno
mpodloucky@fopanet.cz
776362656 
Martin Podloucký 
Broumov MicroNet spol. s r.o.
třída Masarykova
Broumov
obchod@mcnt.cz
491 520 000 
Petr Flíger 
Brušperk Marcel Juchelka
Fryčovická 231
Brušperk
marcel.juchelka@gmail.com
608 100 114 
Marcel Juchelka 
Česká Třebová Ivan Bouška - DRELIN
Vily
Česká Třebová
bouska.ivan@tiscali.cz
777 334 470 
Ivan Bouška 
Česká Třebová TELNES s.r.o.
Ústecká
Česká Třebová
p.stransky@telnes.cz
734699778 
Petr Stránský 
České Budějovice EFOS Czech s.r.o.
České Vrbné 1929
České Budějovice
wipplinger@efoscz.cz
603 519 489 
Jiří Wipplinger 
České Budějovice ARCO Computer
Dobrovodská 632/72
České Budějovice
arco@arco-cz.eu
602 285 235 
Čestmír Číhal 
České Budějovice Ing. Jan Steringa
J. Bendy 2
České Budějovice
info@asterx.cz
606 449 126 
Ing. Jan Steringa 
Český Brod Briard, s.r.o.
Husovo náměstí
Český Brod
hertl@briard.cz
603 417 748 
Pavel Hertl 
Cheb HURIKAN Computer
Svobody 2
Cheb
elektron@elektron.cz
354 424 428 
Petr Střecha 
Doubravice nad Svitavou Martin Dvořák, DiS.
28. října 261
Doubravice nad Svitavou
info@eetcka.cz
704 328 048 
Martin Dvořák 
Frenštát pod Radhoštěm Jiří Jašek
Dolní 426
Frenštát pod Radhoštěm
jiri.jasek@outlook.cz
607 112 534 
Jiří Jašek 
Frýdlant nad Ostravicí Radek Macháč
Hukvaldská 352
Frýdlant nad Ostravicí
machac.radek@rima-service.cz
603 472 331 
Radek Macháč 
Hořátev TP Computer - Tomáš Pazderka
Hořátev 87
Hořátev
pazderka@tpcomputer.cz
777 235 530 
Tomáš Pazderka 
Hradec Králové Jana Voltrová (Michal Štefek)
Śafaříkova 666
Hradec Králové
723 573 654  Jana Voltrová 
Hradec Králové PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Janeček (Štefek Michal)
Vrchlického 582/18
Hradec Králové
lukas.janecek@email.cz
603295789 
PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Janeček 
Humpolec dvcomputer s.r.o.
Soukenická
Humpolec
obchod@dvcomputer.cz
602426320 
David Váňa 
Hustopeče MCS plus spol. s r.o.
Janáčkova 4
Hustopeče
obchod@mcsplus.cz
603201045 
Aleš Rohrer 
Jablonec nad Nisou Pavel Drahokoupil
Mánesova 73
Jablonec nad Nisou
pavel.drahokoupil.lbc@gmail.com
734 278 557​ 
Pavel Drahokoupil 
Jablonec nad Nisou KPSYSTEM s.r.o.
Arbesova 435/45
Jablonec nad Nisou
daniel.karban@kpsystem.cz
604 215 868 
Daniel Karban 
Jihlava LeonScale​
Seifertova 57​
Jihlava
info@leonscale.cz
602 975 972 
Pavel Varner 
Jihlava Martin Burian
Havlíčkova 4821/13
Jihlava
obchod@ccj.cz
608 886 286 
Martin Burian 
Karlovy Vary HNC s.r.o.
Sedlecká 758/7
Karlovy Vary
hnc.sro@gmail.com
724887288 
Ing. Dinh Hung Truong 
Karlovy Vary FAS Computers s.r.o.
Sokolovská 272
Karlovy Vary
jirson@jirson.cz
777 909 094 
Jiří Svoboda 
Karviná Vejnet s.r.o.
Borovského 2000
Karviná
eet@vejnet.cz
555 500 800 
Jiří Kováč 
Katovice eetrychle.cz s.r.o​
Nádražní 24
Katovice
info@eetrychle.cz
722 62 99 59 
Lukáš Kolářík 
Kladno Flying accountant s.r.o.
Petra Bezruče 1776
Kladno
vondrak.zdenek@fasro.eu
721046844 
Vondrák​ Zdeněk​ 
Kostelec nad Černými lesy EDISN
Konojedy 134
Kostelec nad Černými lesy
edisn@seznam.cz
608200959 
 
Kostelec nad Labem Altraz s.r.o.
U Remízku 895
Kostelec nad Labem
patockova@altraz.cz
720 365 593 
Markéta Romanov Patočková 
Lipník nad Bečvou Petr Haška
Loučská 503
Lipník nad Bečvou
haspeel@gmail.com
731 824 078 
Petr Haška 
Městečko Robert Preuhsler
Městečko 8
Městečko
rpreuhsler@gmail.com
602 643 011 
Robert Preuhsler 
Mladé Buky Richard Vejs
Mladé Buky 307
Mladé Buky
richard.vejs@gmail.com
605 992 450 
Richard Vejs 
Mnichovo Hradiště COMFEEL s.r.o.
Dr. Hořice 691
Mnichovo Hradiště
info@comfeel.cz
776 883 744 
Vlastimil Drázský 
Most Ing. Miroslav Vaníček
Kpt. Jaroše 91/609
Most
info@eet-vm.cz
777 006 628 
Ing. Miroslav Vaníček 
Nasavrky Miroslav Mlejnek
Hradišťská 152
Nasavrky
mlejnek@mbmtech.cz
777 337 006 
Miroslav Mlejnek 
Nepomuk SKY Trade s.r.o.
Husova 274
Nepomuk
kubik@skytrade.cz
603 428 278 
Miloslav Kubík 
Olomouc Jan Daněk
Jiráskova 10c
Olomouc
info@notebooky.net
775203333 
Jan Daněk 
Olomouc Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32
Olomouc
dobes@pppo.cz
608 465 698 
Ing. Petr Dobeš 
Olomouc Sodap system s.r.o.
Žilinská 113/5
Olomouc
kuhn@sodap.cz
603 296 294 
Michal Kuhn 
Ostrava Jan Čech
Nádražní 60
Ostrava
jan.cech00@seznam.cz
604740932 
Jan Čech 
Ostrava Dtexo servis s.r.o.
V Zátiší 1
Ostrava
hajek@datexo.cz
602 967 788 
Jan Hájek 
Pacov Filip Kuzdas
Nádražní 422
Pacov
kuzdas@it-net.cz
774 265 475 
Filip Kuzdas 
Pardubice EXPERIA GROUP s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544
Pardubice
bartos@experia.cz
464 601 820 
Ladoslav Bartoš 
Pardubice Tereza Fidlerová
Bartoňova 832
Pardubice
fidlerovaterka@gmail.com
608 456 116 
Tereza Fidlerová 
Pelhřimov Dominik Pšenička
Dolnokubínská 1444
Pelhřimov
dominikpsenicka@email.cz
722 959 097 
Dominik Pšenička 
Pelhřimov EDISN
Chválkov 4
Pelhřimov
edisn@seznam.cz
608 200 959 
 
Plzeň Jiří Macek
Dobrovského 17
Plzeň
ji.macek@email.cz
604601863 
Jiří Macek 
Plzeň Inel - market, s.r.o.
Kollárova 623/42
Plzeň
skypala@inel.cz
731 519 981 
Zdeněk Skýpala 
Plzeň Merxservis s.r.o.​
Lobezská 53/55
Plzeň
pokladnyplzen@seznam.cz
777 228 930 
Ing. Petr Merxbauer 
Plzeň JUMP spol. s r.o.
Úslavská 75
Plzeň
   
Praha UNIONA s.r.o. - SAPA Praha
Libušská 319/126
Praha
info@uniona.cz
720 222 888 
John Vu 
Praha BOVEX - DATA s.r.o.
Rybná 716/24
Praha
   
Praha DEVIX Technologies s.r.o.
Křížová 4
Praha
petr@konupek.cz
774063494 
Petr Konůpek 
Praha 3v.cz, s.r.o.
Tusarova 7
Praha
nop@3v.cz
 
 
Praha Volitec Group, s.r.o.
U Trojice 1042/2
Praha
   
Praha EXPO ZAŘÍZENÍ OBCHODŮ s.r.o.
Lucemburská 24
Praha
prodej@expocom.cz
775686869 
Patrik Pham 
Praha Smart Horse, s.r.o.
Pobočná 8
Praha
pohl@smarthorse.cz
777 046 340 
Ing. Karel Pohl 
Praha IT Central Europe s.r.o.
Primátorská 38
Praha
info@itceservices.com
777 311 142 
Vitalij Vakaljuk 
Praha Flying accountant s.r.o.
Spálená 21
Praha
vondrak.zdenek@fasro.eu
602 323 762 
Zdeněk Vondrák 
Praha ESCAPE IT Expert s.r.o.
Toužimská 43
Praha
z.bakalar@escape.cz
283872213 
Zdeněk Bakalář 
Praha 10 EDISN - Daniel Pavlát
Dvouletky 30
Praha 10
edisn@seznam.cz
608 200 959 
Daniel Pavlát 
Praha 5 ALDIG, s.r.o.
V Hůrkách 2141/9
Praha 5
sejkorova@aldig.cz
736 489 064 
Dana Sejkorová 
Přerov INFOWELL Czech s.r.o.
Palackého 27
Přerov
info@infowell.cz
604 247 193 
Petr Bílek 
Řetová Petr Stránský
Řetová 142
Řetová
info@dobrasit.cz
605 864 304 
Petr Stránský 
Rokytnice v Orlických horách Michal Štefek
U nádraží 496
Rokytnice v Orlických horách
michal@rokytnice.cz
774 260 160 
Michal Štefek 
Rychnov nad Kněžnou IndiGO group s.r.o.
Panská 25
Rychnov nad Kněžnou
pokladny@indigoumi.cz
491 618 918 
Josef Hejl 
Skuteč Tomáš Vamberský
Fimberk 1010
Skuteč
info@v-smart.cz
739 383 456 
Tomáš Vamberský 
Sokolov Viet Hong Nguyen
Spartakiádní 1961
Sokolov
nguyenviethong67@gmail.com
604 384 114 
Viet Hong Nguyen 
Šternberk Pavel Cvek
Dukelská 13
Šternberk
cvek@stbk.cz
608669988 
Pavel Cvek 
Stod Portálservis s.r.o.
Příční 43
Stod
dolejs@portalservis.cz
737 010 596 
Ing. Pavel Dolejš 
Stráž nad Nisou Ing. Lukáš Beneš
Stráž nad Nisou
lukas.benes@comel.cz
739 454 716 
Ing. Lukáš Beneš 
Suchodol nad Lužnicí Tomáš Filípek
Klikov 72
Suchodol nad Lužnicí
tomas@filipkovi.cz
602 151 677 
Tomáš Filípek 
Šumperk ITkomponenty.cz
M.R.Štefánika 1
Šumperk
sveda@itkomponenty.cz
739 609 699 
Ing. Pavel Švéda 
Tábor PS Tábor, s. r. o.
Havlíčkova 661/8
Tábor
info@pstabor.cz
381251958 
Vlastimil Jůza 
Tábor Martin Maryška
Hlinice
Tábor
labrie@seznam.cz
605 424 957 
Martin Maryška 
Tatobity Jan Šťastný
Tatobity 181
Tatobity
stastny@razdva.cz
603 803 661 
Jan Šťastný 
Třinec H-COMP, Jan Kabelka
1. máje 260
Třinec
hcomp@atlas.cz
558 326 245 
Jan Kabelka 
Trutnov COPYTECH s.r.o.
Žižkova 458
Trutnov
zastava@copytech.cz
608713264 
Miroslav Zástava 
Unhošť ADAMAR s.r.o.
Tř. Dr. Beneše 51
Unhošť
   
Valašské Meziříčí LAMBORGO MANAGEMENT s.r.o.
Havlíčkova 234/1
Valašské Meziříčí
dan.mail@post.cz
737 032 025 
Jitka Fröhlichová 
Veltruby LRK s.r.o.
Nová
Veltruby
vladimir.louvar@lrk.cz
605173421 
Vladimír Louvar 
Vinařice u Kladna Lukáš Havlina
VI. Ulice 228
Vinařice u Kladna
lukas.havlina@gmail.com
606 537 183 
Lukáš Havlina 
Vitín Michal Jodl
Vitín 176
Vitín
michal.jodl@email.cz
724 655 853 
Michal Kodl 
Vítkov Daniel Tomčala
Husova 644
Vítkov
danieltomcala@seznam.cz
737 272 961 
Daniel Tomčala 
Vratimov Lukáš Kuchař
Na Příčnici 36
Vratimov
lukas.kuchar@itlogy.cz
602105010 
Lukáš Kuchař 
Vysoké nad Jizerou Bc. Lukáš Hájek
Dr. K. Farského 97
Vysoké nad Jizerou
servis.vysoke@seznam.cz
777 895 201 
Lukáš Hájek 
Žitenice Ing. Miroslav Zelenka
Pohořany 58
Žitenice
info@zvt.cz
774 501 006 
Ing. Miroslav Zelenka 
Zlín Ing. Vladimír Riedl
Fügnerova 1112
Zlín
riedl@knet.cz
721 548 411 
Ing. Vladimír Riedl 
Zlín ELVARIN s.r.o.
M. Alše
Zlín
robert.steffek@gmail.com
730161171 
Robert Šteffek 
Znojmo IT Consulting CZ s.r.o.
Husitská 3422/1
Znojmo
eet@itconsulting.cz
724 756 441 
Jaromír Jiral 

Autorizovaní obchodní partneři

Sídlo Partner Kontakty Kontaktní osoba Mapa
Blatná MAKO Blatná, spol. s r.o.
T.G.Masaryka 112
Blatná
kortus@mako.cz
602 379 525 
Jaroslav Kortus 
Brno H&M DataSoft spol. s r.o.
Žarošická 30
Brno
ruber@sb1.cz
548 214 161 
Ing. Pavel Ruber 
Brno SIGROUP s.r.o.
Křenova 55
Brno
sigroup@sigroup.cz
724 370 949 
Igor Weinlich 
České Budějovice M-profi
Nová 9
České Budějovice
mprofi@centrum.cz
608 284 292 
Martin Břečka 
Chlumec nad Cidlinou Igor Marko
Klicperova 81/IV
Chlumec nad Cidlinou
marko.igor@seznam.cz
721 784 753 
Igor Marko 
Dobříš MARaCO spol. s r.o.
náměstí Komenského
Dobříš
maraco@maraco.cz
739 323 145 
Václav Rákosník 
Kouřim BALEKO a partneři, s.r.o.
Mírové náměstí 11
Kouřim
baleko@email.cz
724 885 700 
Dáša Boušová 
Liberec Karel Šolc
Budyšínská 1400/1
Liberec
karel.solc@gmail.com
776 400 005 
Karel Šolc 
Lipník nad Bečvou Jan Šromota
Hrnčířská 48
Lipník nad Bečvou
john.sromota@centrum.cz
777 550 210 
Jan Šromota 
Litoměřice Jan Tůma PC Servis
Dlouhá 173/5
Litoměřice
microdata@telecom.cz
777 130 510​ 
Jan Tůma 
Milevsko Martin Pouzar
Čs. armády 760
Milevsko
info@milnet.cz
737816985 
Martin Pouzar 
Moravský Krumlov EceaTel, s.r.o.
náměstí T. G. Masaryka
Moravský Krumlov
petr@eceatel.cz
605 228 060 
Petr Šoukal 
Olomouc PANDA Energy s.r.o.
Tovární 40
Olomouc
pandaenergy@seznam.cz
724039656 
David Zlámal 
Ostrov Jan Zmeškal
Mírové náměstí
Ostrov
zmcom@cmail.cz
777 218 125 
Jan Zmeškal 
Přeštice Milan Kubale
Mlýnská 10
Přeštice
kubale@volny.cz
603486215 
Milan Kubale 
Šumperk Jiří Jordán
Revoluční 1689/12A
Šumperk
info@jopc.cz
777 094 513 
Jiří Jordán 
Vítkov Best Account s.r.o.
Komenského
Vítkov
office@bestaccount.cz
777754471 
Ivo Tirol 

Obchodní partneři

Sídlo Partner Kontakty Kontaktní osoba Mapa
Brno Kamila Štursová
Klíčová 2
Brno
kamcapokladna@seznam.cz
722 236 703 
Kamila Štursová 
Brtnice MACOnet s. r. o.
Rokštejnská 288
Brtnice
obchod@maconet.cz
603 527 925 
Marek Maštera 
Dačice Milan Králík
Tyršova 58/V.
Dačice
milan.kralik@d1net.cz
602 476 328 
Milan Králík 
Jablůnkov HoralNET s.r.o.
Nádražní 50
Jablůnkov
info@horalnet.cz
733369313 
Roman Martynek 
Javorník HUNTER software spol. s r. o.
17. listopadu
Javorník
kriz@huntersw.cz
777555434 
Petr Kříž 
Jihlava IT-BOX s.r.o.
Hybrálec 153
Jihlava
tomas.skocdopole@it-box.cz
606 554 676 
Tomáš Skočdopole 
Jirkov Václav Chlad
Kludského 1409
Jirkov
vaclav.chlad@seznam.cz
604 748 351 
Václav Chlad 
Kadaň David Beneš
Václava Havla
Kadaň
benes@chomutovsko.cz
737284884 
David Beneš 
Kosov Martin Janů
Kosov 113
Kosov
martin@ekozis.cz
603289935 
Martin Janů 
Liberec DafiTec, s.r.o.
Svornosti 7
Liberec
dafitec@dafitec.cz
777278251 
Tomáš Petrásek 
Městec Králové Galance internet – Bohumil Boura
Přemysla Otakara II. 1009
Městec Králové
obchod@galance.cz
322 312 400 
Bohumil Boura 
Mnichovo Hradiště Jiří Nedorost
Poříčská 175
Mnichovo Hradiště
nedik.21@seznam.cz
603 832 628 
Jiří Nedorost 
Náchod PADRONI s.r.o.
Kollárova
Náchod
david@padroni.cz
603703970 
David Demartini 
Opava Perfect Cards s.r.o.
Na Rybníčku 521/56
Opava
info@perfectcards.cz
727 968 287 
Zuzana Jasníková 
Ostrava GONA SYSTEM CZ s.r.o.
Vrtná 17
Ostrava
obchod@gonasystem.cz
596611983 
Radim Vilímek 
Ostrava TCL Consulting, a.s.
Polanecká 847/49a
Ostrava
francik@tclconsulting.cz
596 967 565 
Jaromír Frančík 
Pelhřimov SVC SERVIS s.r.o.
Růžová 80
Pelhřimov
slechta@svcservis.cz
602472353 
Luboš Šlechta 
Planá ELCO plus spol. s r.o.
Dukelských Hrdinů
Planá
klauber@elcoplus.cz
728067042 
Miroslav Klauber 
Plzeň ITexpres s.r.o.
Zahradní 173/2
Plzeň
poslusny@expresnet.cz
603 827 447 
Ondřej Poslušný 
Praha LOGTRADE s.r.o.
Neumannova 28
Praha
pokladny@logtrade.cz
606260289 
Jana Benešová 
Praha EET-EXPERT
Lyčkovo náměstí 450/2
Praha
info@eet-expert.cz
737 009 109 
Štěpán Míka 
Rychnov u Jablonce nad Nisou TMSYS s.r.o.
Mlýnská 571
Rychnov u Jablonce nad Nisou
mlejnek@tmsys.cz
774409598 
Tomáš Mlejnek 
Stráž pod Ralskem Dung Dang Quang
Mimoňská 481
Stráž pod Ralskem
zahobi@seznam.cz
777021955 
Pan Dung Dang 
Telč Jaroslava Dolská
Na Kotnově 79
Telč
kotnov@post.cz
777 931 721 
Jaroslava Dolská 
Ústí nad Labem POKVER s.r.o.
Pařížská 228/4
Ústí nad Labem
pokver@volny.cz
603 844 471 
Ing. Roman Pokorný 
Vodňany Jiří Strnad
P. Chelčického 371
Vodňany
strnyk@atlas.cz
602 458 381 
Jiří Strnad 
Žlutice Tomáš Souček
Lipová
Žlutice
tomassoucek@mujmail.cz
723976234 
Tomáš Souček